MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

Pašvaldībām

Pašvaldībām un teritorijas plānotājiem SIA „Mikrokods” piedāvā Latvijas tirgū pārbaudītas vērtības un jaunas iespējas:

  1. Pašvaldībām, kuras augsti novērtējušas Bentley Microstation grafisko redaktoru mēs iesakām Bentley PowerCivil for BalticsMikrostacijas„ speciālo redakciju ar pilnu bāzes programmas funkcionalitāti un papildu ĢIS elementiem, kā arī ietvertu Bentley PowerSurvey (mērniecības) un InRoads projektēšanas funkcionalitāti par draudzīgu cenu.
  2. ĢIS risinājumu attīstībai, kuri ir jāsaista kopā ar plāniem un kartēm, kas veidoti MicroStation DGN vai AutoCAD DWG formātos, iesakām izmantot Bentley Map programmatūru.
  3. Ja nepieciešama jaudīga datorizētās projektēšanas (CAD) programma plānu un karšu rasēšanai, tad iesakām pievērst uzmanību MicroStation PowerDraft. PowerDraft nodrošina 2D rasēšanu un konstruēšanu, kura papildināta ar 3D iespējām.
  4. Pašvaldībām, kurām ir nepieciešama datu apvienošana no DGN, DWG, ESRI shape un Excel failiem, kā arī Valsts datu bāzēm un reģistriem mēs iesakām Hexagon Geospatial ĢIS programmu Geomedia - ģeodatu apstrādei, analīzei un prezentācijai (ieskaitot drukāšanu) visdažādākajos ieejas un izejas formātos ar ērtiem un dinamiskiem vaicājumiem(pieprasījumiem)
  5. ĢIS projektu realizāciju, speciālistu apmācību mūsu piedāvātajā programmatūrā, programmatūras atbalstu, kā arī darbinieku kvalifikācijas celšanas kursus, lekcijas un seminārus ģeotelpisko informācijas sistēmu (ĢIS) pielietojumam  nekustamā īpašuma pārvaldības un teritorijas plānojuma, kā arī  inženieru objektu uzskaites sistēmās atbilstoši Likuma „Par pašvaldībām” darbības sfērai MicroStation DGN un Autodesk DWG failu (karšu, plānu, rasējumu) apskatei, kā arī inženieru grafikas, karšu vienkāršotai rediģēšanai (grafiskā Redline) mēs piedāvājam programmu Bentley Navigator, kas ir abonējama Bentley programmatūras pavadīšanas SELECT līguma sastāvā. Programmā Jūs varēsiet arī apskatīt ortofoto kartes un citu rastra grafiku, izpildīt kvalitatīvas izdrukas, sameklēt, piemēram, vietvārdu nosaukumus DGN vai DWG failā.
  6. Piedāvājam augstas precizitātes topogrāfisko plānu (pazīstami arī kā ADTI vai „topo500”) sakārtošanai speciāli izstrādātu programmatūru ( autors - SIA „Mikrokods” ) ar nosaukumu „Toposcan.” - Grafisko elementu specifikācijas pārbaudes un labošanas modulis "TopoScan"
  7. Ja pašvaldība vēlas izveidot savas teritorijas, tās daļas vai atsevišķu kultūras un arhitektūras objektu 3D modeļus, tad šim nolūkam izmantojama Context Capture programmatūra, kas datu savākšanai neprasa iegādāties speciālus un dārgus tehniskos līdzekļus.