MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

Mobilās lietotnes

Bentley Systems mobilās lietotnes

Bentley Systems piedāvājums Android un iPAD mobilo iekārtu lietotājiem ir bezmaksas lietotnes Bentley Map Mobile un Bentley Navigator Mobile, kuras ikviens var lejupielādēt, instalēt un lietot, reģistrējoties Bentley Connection serverī.
Bentley piedāvā vienotu datu formātu imodel CAD failu, ĢIS datu, un BIM (Building Information Model) pavadošo dokumentu izplatīšanai, kā uz mobilajām bezmaksas programmām Bentley Map Mobile un Bentley Navigator Mobile, tā arī uz PowerDraft un PowerSurvey galdvirsmas programmām (imodel fails ir pievienojams kā atbalstfails/Reference).
imodel formātu publicē no Bentley Map galdvirsmas programmas ar ģeotelpiskajiem datiem sastāvā (ESRI shape, ESRI file Geodatabase, Oracle vai Microsoft SQLserver tabulām).
imodel formātu no CAD un BIM datiem publicē no Microstation programmas.
imodel failu (faktiski jebkura satura konteineru) kopēšanas/pārvietošanas izvēle no galdvirsmas uz mobilo Android iekārtu ir lietotāja izvēle – var lietot e-pastu vai failu koplietošanas rīkus, tādus kā Dropbox vai Google Disc (u.c.).

Hexagon Geospatial mobilās lietotnes

Hexagon mobilo lietotņu piedāvājums ir balstīts uz OGC INSPIRE standartiem, tādiem kā OGC WMS un WFS, kā arī klienta-servera arhitektūru. Hexagon Geospatial Server un WebMap Advantage versijas licences nodrošina Consumer Portal - unificētas lietotāja saskarnes WEB ĢIS risinājumu, kas vienlīdz labi darbojas galdvirsmas pārlūkos, gan arī mobilo iekārtu Android, iPAd un iPhone vidēs, nodrošina kešotu datu komplektu (OGC WMTS) ātru attēlošanu ar minimālu slodzi uz mobilās iekārtas, kā arī meklēšanas funkcijas.

Vairāk informācijas:

http://demo.hexagongeospatial.com/consumerportal/
https://www.youtube.com/watch?v=ae1aj0yqnQ8

Geomedia Smart Client Professional licence ietver Public Maps – JAVA “viedās” vides satura publicēšanas iespēju (paralēlu) HTML pārlūka vidē, ieskaitot arī Android pārlūkus. Risinājums nodrošina GMSC darbplūsmu izpildi HTML pārlūka vidē, kā arī vienkāršu grafisko datu ievadi un rediģēšanu.

Pilna apjoma datu ievadei un rediģēšanai no Android vides centrālā datu bāzē, izmantojot OGC WFS-T standarta pakalpi, Hexagon Geospatial piedāvā Mobile Mapworks serveri.

Nākošās paaudzes Hexagon Geospatial mobilās lietotnes ir saistītas ar dianmiskām kartēm un lietojuma programmām tīmeklī - Smart M.app .