MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

Būvniekiem

Būvniekiem, arhitektiem, būvinženieriem, attīstības projektu realizētājiem mēs piedāvājam Bentley Systems BŪVJU INFORMĀCIJAS MODELĒŠANAS (BIM)  platformu. BIM ir jauns veids kā realizēt projektēšanas, konstruēšanas un dokumentēšanas uzdevumus būvniecības projektos.

  • Būvniecība - ietver pilnu būves dzīves ciklu (projektēšana/celtniecība/ekspluatēšana).
  • Informācija - ietver visu informāciju par būvi un tās dzīves ciklu.
  • Modelēšana - būves konstruktīvā risinājuma, tās attīstības un darbības noteikšana un imitēšana, izmantojot integrētus rīkus.

 BIM dod vairākas būtiskas priekšrocības pār tradicionālo CAD izmantošanu:

  • BIM modeļi nav tikai grafisks attēls, bet arī informācija, kas ļauj automātiski ģenerēt rasējumus un atskaites, veikt konstrukciju analīzi, laika grafika simulāciju, resursu pārvaldību, tādējādi iespējot būvnieku komandu pieņemt labāk informētus lēmumus.
  • BIM sniedz atbalstu izkliedētai komandai tā, ka darbinieki, līdzekļi un uzdevumi var efektīvi koplietot šo informāciju visas būves dzīves cikla laikā, tādējādi izslēdzot datu redundanci, datu atkārtotu ievadīšanu, datu zudumus, nesaprašanos starp komandas locekļiem un tulkošanas kļūdas.

Bentley BIM platformu veido šāda programmatūra:

  1. Inženiertehnisko projektu sadarbības un satura pārvaldībās platforma ProjectWise .
  2. Būvju projektēšanas programmatūra OpenBuildings Designer  , kas ietver agrāko Bentley programmproduktu AECOsim ,Bentley Architecture, Bentley Mechanical, Bentley Electrical un Structural Modeler iespējas.
  3. Strukturālās modelēšanas programmatūra STAAD.Pro , kas ir profesionāla izvēle tērauda, betona, koka, alumīnija un aukstās presēšanas tērauda konstrukciju projektēšanai.
  4. Ceļu projektēšanas programmatūra OpenRoads Designer , kad nodrošina ierobežojumu vadītu 3D parametrisku modelēšanu visa projekta pārvaldības kontekstā.
  5. Daudzas citas BIM kompenentes dažādām būvniecības nozarēm - vairāk http://www.bentley.com/en-US/Solutions/Buildings .

Būvprojekta sagatavošanas procesam nepieciešamo zemes reljefa, esošo būvju, infrastruktūras objektu un situācijas 3D noteikšanai piedāvājam modelēšanu no apvidus fotoattēliem izmantojot inovatīvu tehnoloģiju Context Capture .