MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

Bentley Components center

Vai Bentley piedāvā mākoņpakalpojumu digitālo komponentu pārvaldībai?

ProjectWise komponentu centrs(Components Center) ir ProjectWise 365 digitālo komponentu pārvaldības pakalpojums, kas nodrošina ātrāku piekļuvi digitālo komponentu katalogiem un standartizētu izmantošanu. Jūs varat ātri piekļūt organizācijai un projektam apstiprinātam saturam, kas paredzēts lietošanai lietojumprogrammās un nozarēs, kā arī daudznozaru projektu komandās, vienlaikus ļaujot komponentiem un ar tiem saistītajiem datiem saglabāt visu aktīvu dzīves ciklu.

Izmantojot kopēju, centralizētu digitālo komponentu avotu, paplašinātas projektu komandas var vieglāk nodrošināt standartizāciju starp visu projektu komandām un paātrināt projektēšanas procesu. Turklāt ProjectWise komponentu centram varat pievienot jebkuru savam projektam vai organizācijai specifisku komponentu, lai iegūtu nodrošinātu centralizēti pārvaldītu, visur pieejamu konsekventu digitālo komponentu avotu. Šo avotu var koplietot un atkārtoti izmantot gan projekta, gan organizācijas robežās.

Components Center pieejams šādās programmās:

  • OpenBuildings
  • OpenRoads/OpernRail Conceptstation
  • OpenRoads/OpenRail Designer
  • OpenPlant
  • Microstation CONNECT
  • LumenRT
  • Tāpat pieejams, kā plugin Revit, Inventor, Civil3D un AutoCAD programmās
Komponentu centra pārlūks:
Bentley Components Center
Dažādu ražotāju BIM komponentu katalogi, kas tiek centralizēti papildināti:
Bentley Components Center2
Lokalizēti 2D/3D komponenti, piemēram, topogrāfiskie apzīmējumi(ADTI MK281), ceļa zīmes(LVS 77-1:2016), ceļa horizontālie apzīmējumi (LVS 85:2010), drošības zīmes DGN/DWG (ISO 7010, MK238);
Bentley Components Center3